Novinky

Nové Fiorino: dodávka stvořená pro město

04/04/2016 - Nové Fiorino: dodávka stvořená pro město

V době uvedení na trh nabídne nové Fiorino motory Euro 6, přepracovaný design a širokou paletu funkcí, díky kterým upevní svou pozici v segmentu malých dodávek.

více informací24/03/2016 - Řadu Fiat Professional obohacuje nový model Talento

Značka Fiat Professional již podle tradice zvolila pro svůj nový model název evokující starověkou peněžní jednotku, čímž chce vyjádřit vysokou hodnotu tohoto vozu, jeho špičkovou ložnou kapacitu, mimořádnou kompaktnost a agilitu. Řada značky Fiat Professional se prostřednictvím nového modelu stává ještě více konkurenceschopnou ve smyslu nabídky i počtu řešení.

více informací
Řadu Fiat Professional obohacuje nový model TalentoFiat Professional na mezinárodním autosalonu v Ženevě 2016

01/03/2016 - Fiat Professional na mezinárodním autosalonu v Ženevě 2016

Životní styl i v práci. Tento slogan vystihuje podstatu výstavního konceptu na bázi pick-upu Fiat Fullback. Nový pick-up je určen pro práci i volný čas a funkční povahu kombinuje s osobitým a jedinečným designem. Fiat Fullback představila značka Fiat Professional na mezinárodním autosalonu v Dubaji v listopadu loňského roku a u prodejců se objeví již v červnu.

více informací15/01/2016 - Fiat Ducato 4x4 Expedition na výstavě CMT 2016 ve Stuttgartu

Vystavený obytný karavan Fiat Ducato 4x4 Expedition bude hvězdou výstavy CMT 2016 ve Stuttgartu, největší výstavy pro veřejnost zaměřené na karavaning, motorismus a cestovní ruch, kterou v loňském roce navštívilo přes 240 000 návštěvníků a účastnilo se jí přes 2000 vystavovatelů.

více informací
Fiat Ducato 4x4 Expedition na výstavě CMT 2016 ve StuttgartuFiat Professional – nejprodávanější dodávky na českém trhu

18/12/2015 - Fiat Professional – nejprodávanější dodávky na českém trhu

Vynikající produkty za velmi zajímavé ceny, dobře postavená modelová řada, bezkonkurenční možnost výběru verzí a kvalita poskytované péče v rámci záručních a pozáručních služeb - to je jen hrubý výčet důvodů, proč se značce Fiat Professional na našem trhu stále daří.

více informací17/12/2015 - Nový Fiat Doblò Cargo získal ocenění „Nejlepší lehká dodávka roku“

Nový Fiat Doblò Cargo byl oceněn jako Nejlepší lehká dodávka roku, a to v anketě předního britského titulu What Van?, který poskytuje poradenství při nákupu a prodeji lehkých užitkových vozidel.

 

více informací
Nový Fiat Doblò Cargo získal ocenění „Nejlepší lehká dodávka roku“